İnsan Kaynakları

Bulunduğumuz sektör içerisinde sunduğumuz hizmet içeriği ile kurumsal bir anlayış işe destek veren firmamız personel yetiştirme ve yerleştirme konusunda da ayrıcalıklı bir içerik sağlıyor. İşin gerektirdiği niteliklere uygun personelin belirlenmesi aşamasında profesyonel bir insan kaynakları yöntemi izliyor.

 

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde başvurular titiz bir şekilde incelenir ve uygun görülen adaylar mülakata çağırılır. Gerekli bilgilendirme yapılarak uygun nitelikte bulunan kişilerin işe alım süreçleri başlatılır. Bu aşama uzman insan kaynakları yönetmeni tarafından yapılır.

İş Eğitim Süreci

İşe alım süreci tamamlanan personel iş eğitimi konusunda bilgilendirilir ve çalışma yapacağı alan tanıtılır. Burada gerekli doküman desteği ile neler yapacağı konusunda tam bir bilgilendirme sunulur. Bu sayede işe alışma süreci daha kolay bir aşamaya getirilir.

Firmamız personelin daha iyi bir şekilde öğrenim kazanabilmesi ve işe yatkın olabilmesi için gerekli olan eğitim bilgisini belirli aralıklarla sunar.

Mutlu Personel Güçlü İş Verimi

İnsan kaynakları yönetiminde personelin mutluluğunu önemsiyor ve tüm çalışma alt yapımızı mutlu personel ilkesi üzerine kuruyoruz. Bu sayede iş verimliliğinin daha aktif olmasını sağlıyoruz.

Terfi ve ücret politikasında rekabete dayalı ödeme gücü belirliyor ve personelin nitelik ve özelliklerine göre bir ödeme sistemi oluşturuyoruz.

İnsan Kaynakları Başvuru Formu